Transportavimo paslaugos – tai įvairių krovinių gabenimas

transportavimo paslaugosVisi kroviniai yra skirstomi į tam tikras kategorijas ir pagal tai, kas buvo priskirta, parenkamas tinkamas transportas objekto pervežimui. Krovinys yra skirstomas pagal savo: kiekį, svorį ir išmatavimus. Transportavimo paslaugos pradėtos siūlyti, kad įmonė pergabentų bet kokios kategorijos krovinį.

Transportavimo paslaugos glaudžiai susijusios su įvairiomis verslo sritimis (statyba, laivyba, miško darbais) bei žemės ūkiu. Akivaizdu, kad statybos aikštelę turi pasiekti daug sveriančios konstrukcijos. Laivybai turi būti atgabenta nestandartinio dydžio technika, mechanizmai. Pramonės sektoriui turi būti pristatyta gamyklinės įrangos linija. Miško darbams, kaip žemės ūkio darbams, reikalinga sunkiasvorė technika, tokia kaip traktoriai ir kt. Visa tai vežama užsisakius transportavimo paslaugas iš UAB „Baltic Transa“. Vežimas galimas skiriant vieną transporto priemonę vienam arba iš karto aptarnaujant daugiau klientų. Daugiau klientų aptarnaujama pasirinkus transportavimo paslaugos dalį, vadinamą dalinio krovinio pervežimu.

Mūsų įmonei nesunku pervežti tiekėjų gaminius į kitas patalpas. Tai gali būti staklės ar kiti įrengimai, kuriuos reikia pristatyti į fabrikų patalpas, kur gaminiai bus naudojami. Kiekviena įmonė turi savo tikslą, o UAB „Baltic Transa“ tikslas – priimti visų užsakovų užsakymus neatmetant nei vieno sudėtingo atvejo. Kad ir koks įrengimas turi būti pervežtas, įmonė prisitaikys prie jo pervežimo taip, kad procesas vyktų pagal reikalavimus. Jei to prireiks pergabenimui, įmonės darbuotojai galės išardyti įrengimą tiek, kad jo matmenys nebebus per dideli transporto priemonei. Darbuotojai nevengia užsakymų, kuriems reikia didesnių pastangų iki maksimaliai bus išpildytas kliento pageidavimas.

Bendradarbiavimas ir bendravimas yra transporto paslaugos pagrindas. Jei nebus tarpusavio sutarimo, tvirtinamo sutartimis ir įsipareigojimais, tai ir transportavimas neįvyks. Nuolatinis konkurencingumas yra verslo pasaulio dalis, todėl tobulėti turi tiek paslaugų tiekėjai, tiek produktų gamintojai. UAB „Baltic Transa“ visada vienu žingsniu pažengusi toliau nei konkurentai. Tą nulemia ilgametė įmonės patirtis, gebėjimas prisiderinti prie kliento poreikių, operatyvus reagavimas į užsakymus, pateiktus telefonu ir gautas užpildytas formas internetu. Greitas ir kokybiškas transporto paslaugos suteikimas – štai ką visiems be išimties klientams siūlo mūsų logistikos įmonė.

Logistika visų pirma yra planavimas, terminų suderinimas, maršruto parinkimas ir vairuotojų darbo koordinavimas. Tik po to eilės tvarka ateina krovinio pakrovimas, transportavimas šalies ribose arba už jų bei krovinio iškrovimas. Visi veiksmų plano punktai reikalauja patirties, todėl prieš galėdami pradėti dirbti naujokai yra išsamiai apmokomi.

© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt