Traktorių pervežimas iš taško A į tašką B

zemes-ukio-technikos-pervezimasNaujų traktorių gabenimas yra negabaritinio krovinio pervežimas. Žemės ūkio darbams naudojamų traktorių pervežimas reikalauja specialios įrangos, transporto ir leidimų. Pervežimo įmonė UAB „Baltic Transa“ viską padarys už jus, jums tereikia nurodyti krovinį ir jo gavėją, o įmonės darbuotojai su juo kontaktuos patys. UAB „Baltic Transa“ už kurjerių siūlomas paslaugas yra aukščiau, nes į paslaugas įeina ne tik vežimas, bet ir visi organizaciniai klausimai, kurių reikia koordinuojant traktorių pervežimą.

  • Pervežami gali būti ne tik traktoriai, bet ir kita technika: ekskavatoriai, krautuvai, agrotechnika. Žemės ūkio technika, neviršijanti gabaritinio krovinio matmenų, telpa į standartinę puspriekabę.
  • Didžiagabaritinę, sunkiąją techniką įmonė transportuoja sustiprintomis ir pažemintomis platformomis.

Pasitaiko, kad norint gabenti traktorius paaiškėja, jog jo aukštis per didelis arba per daug išsikišusi jo dalis, pvz., veidrodėlis ar kaminas, stogelis. Norint neužkliudyti elektros laidų ar tiltų, traktoriaus priedai nuimami, jei reikia, šiek tiek išleidžiamas traktoriaus padangų oras. Tai reiškia, kad UAB „Baltic Transa“ iki smulkmenų apgalvoja visą kelionę, atsižvelgę į galimus nutikimus. Imamasi visų prevencinių priemonių, kad traktorių pervežimas būtų pagal visus reikalavimus ir sąlygas keliuose. Logistikos specialistai daug dirba, kad parinktų kiekvienam technikos pervežimui labiausiai tinkančius maršrutus.

Nestandartinio dydžio traktorių pervežimas – pagrindinė sritis, kurioje specializuojasi įmonė UAB „Baltic Transa“. Ilgus metus dirbanti su tokio tipo užsakymais įmonė sukaupė patirties, kurios kitos kompanijos neturi. Be to, kvalifikuoti įmonėje dirbantys vairuotojai yra visi daugiakalbiai. Laisvai kalba anglų, rusų kalbomis bei gali minimaliai susikalbėti kitomis Europos kalbomis. Dėl to užsienyje neturi problemų ir gali susikalbėti su ten dirbančiais specialistais, apsikeisti įžvalgomis apie vieno ar kito krovinio pervežimą. Tarptautiniai krovinių vežimai – tai pats geriausias būdas sukaupti naujų žinių, kokių tik gali gauti technika besidomintys asmenys bei ją transportuojantys asmenys. Kelionės po užsienio šalis leidžia vairuotojams tobulėti per kiekvieną kelionę, o tai įmonei suteikia pridėtinės vertės, naudingos įmonės klientams.

Tik parinkus geriausius maršrutus, vairuotojas gali įvykdyti įmonės sąlygą krovinį pristatyti per:

  • 24 val Lietuvos, Latvijos, Estijos ribose;
  • 3 dienas iš kitų Europos valstybių į Lietuvą;
  • 3 dienas iš vienos užsienio valstybės į kitą užsienio valstybę.

UAB „Baltic Transa“ vykdomas traktorių pervežimas dažniausiai užsakomas Lietuvoje, kai krovinys iš Vakarų šalių turi būti atgabentas į Lietuvą.

© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt