Technikos pervežimas

technikos pervezimasŽemės ūkio technika yra brangi, bet be jos stambūs ūkininkai negali nudirbti didelių laukų. Ūkininkams reikia ne tik gyvulius prižiūrėti, bet ir užauginti jiems pašaro. Žemei dirbti reikia traktorių, kombaino, įvairių technikos priedų bei rasti būdą, kaip gabenti birų derlių iš sklypo į pardavimo taškus. UAB „Baltic Transa“ šioje situacijoje gali pasitarnauti, nes gabena tiek skystus, tiek birius, tiek tvirtus, sunkius krovinius. Įmonė yra ne mažiau įvairiapusiška nei ūkininko darbas. UAB „Baltic Transa“ vertina visus savo klientus nei vieno neišskirdama ir nenuvertindama. Kiekvienas klientas įmonėje sulaukia dėmesingo aptarnavimo. Išaiškinamas visas paslaugų paketas ir pasiūlomas tas variantas, kuris labiausiai tiktų kliento lūkesčiams patenkinti.

Ūkininkui prireikus nusigabenti naujai įsigytą žemės ūkio techniką į savo privačias valdas, bus pasiūlytas žemės ūkio technikos pervežimas Lietuvoje. Sunkiasvorių, negabaritinių krovinių pervežimas, pilnų krovinių pervežimas – pagrindinės įmonės teikiamos paslaugos, kuriose įmonės darbuotojai yra tikri ekspertai. Ilgametė patirtis leido suprasti, ko reikia, kad klientas taptų ilgalaikiu klientu ir negaištų laiko kitoms transportavimo paslaugoms ieškoti. UAB „Baltic Transa“ paslaugų paketas yra toks, kad klientas visada gauna tai, kas būtina (dokumentacijos paruošimą, krovinio pakrovimą ir iškrovimą, pasitelkus naujausią techniką, įvairias transporto priemones su kvalifikuotais, daugiakalbiais vairuotojais). Krovinys ne tik deklaruojamas, bet ir apdraudžiamas, akylai saugomas viso transportavimo metu. Traktorius ar kita žemės ūkio technika bus atgabenta į reikiamą vietą be įbrėžimo. Klientas gaudamas visas garantijas pasitiki įmonės darbuotojais, nes iš pirmo pokalbio su jais pastebi aukštą jų kompetenciją bei savo darbo išmanymą.

Žemės ūkio technikos pervežimas yra įkainojamas pagal tai, kokį atstumą turi būti nuvežtas. Sunkiasvoris / negabaritinis krovinys gali būti pervežamas Lietuvoje arba už Lietuvos, t. y., visoje Europoje, įskaitant ir Skandinavijos šalis, t. p. NVS šalys, Rusija, Kazachstanas. Pervežimai vyksta tentiniais sunkvežimiais (pakraunami per šoną arba iš galo), puspriekabėmis (pažemintomis, prailgintomis). Transportas pritaikomas pagal krovinio svorį bei matmenis.

Derlių nuėmus ūkininkas gali susisiekti su UAB „Baltic Transa“ dėl derliaus išvežimo užsienį, jei yra toks poreikis. Įmonė yra moderni, o transportas toks, kuris gali gabenamam produktui suteikti reikiamą temperatūrą. Jei produktui reikia palaikyti žemos temperatūros aplinką, tam tikslui įmonės turi sunkvežimius-šaldytuvus. Taip žiema dėl organinės kilmės krovinio gali būti palaikoma ir vasaros sezono metu. Įmonė suteikia tokias sąlygas, kad krovinys neprarastų savo vertės iki pat kelionės pabaigos, kol jį perima krovinio gavėjas.

© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt