Tarptautinis dalinių krovinių pervežimas

daliniu kroviniu pervezimaiDalinių krovinių pervežimas nereiškia, kad bus pergabenama tik dalis Jūsų krovinio. Daliniai kroviniai yra ta apibrėžtis, kuri nurodo, kad bus vežamas mažesnės apimties krovinys. Tokiu atveju į sunkvežimį pakraunami dar keleto įmonių nedideli kroviniai. Krovinių maršrutai turi būti ta pačia kryptimi, kad pervežimai būtų optimalios trukmės ir nevėluotų pas gavėją, t. y., įmonę, kuri krovinio laukia. Pavyzdžiui. Vienos įmonės krovinys turi keliauti į viena Ispanijos miestelį, kitos įmonės krovinys turi keliauti į kitą, ne itin tolimą Ispanijos miestelį. Juos gali gabenti vienas sunkvežimis.

Kuo naudingas dalinių krovinių pervežimas užsakovui?

  • Užsakovas gali pergabenti krovinį už mažesnę kainą ir taip sutaupo nepakenkdamas krovinio pergabenimo kokybei;
  • Užsakovui lieka galimybė užsisakyti daugiau nei vienos krypties dalinio krovinio pervežimą. Vienas sunkvežimis su daliniu kroviniu keliauja į vieną šalį, kitas sunkvežimis – į kitą šalį. Tai pigiau nei pilno krovinio pervežimas, kai samdomas visas sunkvežimis vienam vežimui.

Kuo naudingas dalinių krovinių pervežimas užsakymo gavėjui?

  • Užsakymo gavėjas turi mažesnes kuro sąnaudas maršrutams viena kryptimi;
  • Užsakymo gavėjui lieka daugiau laisvų transporto priemonių, kurios gali važiuoti kitais maršrutais. Taip aptarnaujama daugiau užsakovų.

Dalinių krovinių pervežimas, kaip ir pilnų krovinių pervežimas, yra galimas į daugelį Europos šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos, Vokietijos, Anglijos, Airijos, Italijos, Ispanijos, Prancūzijos, Čekijos, Slovakijos, Slovėnijos, Vengrijos, Austrijos, Kroatijos, Makedonijos, Moldovos, Bulgarijos, Turkijos, Lenkijos, Norvegijos, Danijos, Švedijos, Beneliukso valstybių – Belgijos, Olandijos (Nyderlandai) ir Liuksemburgo). Esant poreikiui dalinis krovinys gali būti gabenamas ir toliau, pavyzdžiui, į Rusiją, Baltarusiją, Kazachstaną. Prioritetine šalimi laikoma Anglija, nes joje logistika išvystyta plačiau.

Dalinis krovinių pervežimas – tai patogus ir nebrangus būdas pergabenti mažesnį krovinį. Užsakovui užtikrinamas konfidencialumas. Krovinio turinio nesužinos kita įmonė, kuri savo krovinį gabens tuo pačiu sunkvežimiu. Krovinių komplektavimą suplanuoja ir koordinuoja užsakymo gavėjas ir važtaraščių duomenys nepatenka į pašalines rankas. Muitinėje viskas pervežama sklandžiai. Važtaraščiai sutikrinami su sunkvežimio turiniu ir visas sunkvežimio krovinys gali tęsti savo kelionę tikslo link.

Dalinio krovinio pristatymo laikas itin trumpas, jei gavėjas yra Baltijos šalyse. Garantuojama tokį krovinį pristatyti ne daugiau kaip per 24 val. Kroviniui keliaujant į kitas Europos šalis pristatymo laikas pailgėja iki 3 d. d. Dėl to nerimauti neverta, nes krovinio saugumui skiriamas ypatingas dėmesys. Vežėjai yra įsipareigoję ilsėtis tik saugomose aikštelėse, kurios yra gerai apšviestos ir filmuojamos. Tikimybė, kad krovinys bus pavogtas beveik nulinė.

© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt