Tarptautiniai pervežimai bendradarbiaujant su logistikos specialistais

tarptautiniai pervezimaiTarptautiniai pervežimai yra sudėtingesni nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Krovinių vežimas reikalauja patirties. Patirtį jau sukaupusi logistikos įmonė nesustoja tobulėti, nes turi neprarasti pozicijų transportavimą siūlančioje rinkoje.

Specialistai atrenka ir nuperka tik tokį transportą, kuris yra tinkamas ilgoms kelionėms, trunkančioms ne vieną dieną. Tarptautiniai pervežimai vyksta techniškai tvarkingais sunkvežimiais. Prieš pradedant naują reisą transporto priemonė yra tikrinama kruopščiausiomis specialisto naudojamomis diagnostikos priemonėmis.

Kokie yra logistikos įmonės darbuotojai?

  • Atidūs, nes sutartį sudaro be priekaištų;
  • Pareigingi, nes laiku apdraudžia krovinį;
  • Kruopštūs, nes skiria daug dėmesio dokumentų sudarymui;
  • Mobilūs, nes daug keliauja;
  • Organizuoti, nes parenka tinkamus maršrutus;
  • Punktualūs, nes nevėluoja pristatyti krovinį;
  • Atsparūs, nes geba pakelti stresą darbe;
  • Ryžtingi, nes greitai pašalina iškilusias kliūtis;
  • Reiklūs sau, nes darbus atlieka sklandžiai.

Dabar jūs žinote, koks personalas jus aptarnauja UAB „Baltic Transa“ logistikos centre. Aukštas aptarnavimo lygis yra svarbus kaip ir tinkamai parinktas transportas tarptautiniui pervežimui. Ypač gabenant negabaritinį krovinį, transportas turi būti pritaikomas pagal krovinio išmatavimus ir svorį.

Veždami didelį krovinį orientuokitės į pilno krovinio vežimo paslaugą. Taip vienam kroviniui teks vienas sunkvežimis, o jei reiks ir daugiau. Svarbu, kad krovinys sėkmingai būtų patalpintas ir įtvirtintas tentinėje puspriekabėje ar kitos rūšies transporto priemonėje. Nuo to, kaip krovinys patalpintas priklauso, kokios būklės krovinys bus kelionės pabaigoje. Tarptautiniai pervežimai yra saugus pasirinkimas, kai gabenamas iš tiesų didelis krovinys, kurio bendras svoris gali siekti ne vieną toną. Sunkiasvorių transporto priemonių paskirtis yra pervežti nestandartinio dydžio siuntinius.

Anksčiau ar vėliau atsiranda reikiamybė pervežti nedidelį krovinį. Tada patariama užsisakyti dalinių krovinių pervežimo paslaugą. Tarptautiniai pervežimai gabena ir tokius krovinius, kurie neužima visos sunkvežimio puspriekabės. Tik tokiu atveju vairuotojas veža daugiau nei vienos įmonės krovinį ir krovinius pristato paeiliui, remdamasis jam pateiktu darbo grafiku. Grafikas sudaromas atsižvelgiant į pristatymo laiką, nurodytą klientų sutartyse ir atstumą, kurį vairuotojas turės nuvažiuoti. Be to, turi būti įtraukiamas ir tas laikas, kuris skirtas vairuotojui pailsėti, nes pervargęs vairuotojas negali vairuoti kokybiškai. Kai kroviniai jau pasiekę gavėjus, tuomet vairuotojas grįžta atgal į Lietuvą ir imasi kito darbo grafiko, keliauja į kitą užsienio šalį. Tikrai tiesa, kad įmonės darbuotojai, kurių specializacija tarptautiniai pervežimai, išvažinėja visas Europos šalis.

© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt