Tarptautiniai perkraustymai

tarptautinis-perkraustymasTarptautiniai perkraustymai – tai svarbių Jums daiktų parvežimas:

  • Į Lietuvą iš Vokietijos,
  • Į Lietuvą iš Anglijos,
  • Į Lietuvą iš Norvegijos,
  • jų perkraustymas į užsienį iš Lietuvos.

Mūsų įmonė gali padėti pervežti didesnius ar mažesnius daiktus, kai nutariama keisti gyvenamąją vietą. Kraustymasis visuomet į gyvenimą įneša mažesnės ar didesnės sumaišties, tačiau viską sklandžiai suorganizavus, iš anksto ėmus planuotis darbus, pakuotis daiktus, galima nepatirti jokių rūpesčių ir vargo. Bet koks skubėjimas, netvarkingai bei netinkamai sudėti daiktai tikrai dar ilgą laiką lydės ne tik mintimis apie varginantį kraustymosi procesą, bet ir nusiminimą apie jo metu prarastus daiktus. Kad taip neatsitiktų, savo didesnį ar mažesnį turtą vertėtų patikėti profesionaliems darbuotojams. Įmanomas ir visai kitoks tarptautinis perkraustymas  – be skubėjimo, sumaišties, rūpesčių ir streso.

Mūsų įmonės patirtis gali būti matuojama tūkstančiais kilometrų, kuriuos teko įveikti vykdant tarptautinius pilnų, dalinių bei negabaritinių krovinių, keleivių, bagažo bei siuntų pervežimus. Tad tarptautiniai perkraustymai iš Vokietijos, Anglijos, Norvegijos yra visiškai nesunki užduotis, jei ją su visais rūpesčiais patikėsite mums. Tuomet ir daiktai, kurie Jums svarbūs ir brangūs finansiškai ar emociškai, pasieks naujus savo namus, o Jums dėl to neteks nerimauti. Be to, visi mūsų vežami kroviniai yra apdrausti.

Kadangi kiekvienas tarptautinis perkraustymas yra išskirtinai kitoks, nes tenka sudaryti naują maršrutą, bendrauti su skirtingais žmonėmis, rūpintis kaskart vis kitokiu patikėtu kroviniu, bet mums tai nėra kliūtis. Daugiametė patirtis logistikos, pervežimų srityje reikalauja profesionalumo vairuojant, įvairių šalių įstatymų bei reikalavimų išmanymo, muitinės procedūrų žinojimo ir t.t. Visa tai – mūsų darbuotojų bagažas.

Mūsų darbuotojai konsultuoja ir padeda išspręsti krovinių pakavimo klausimus. Kuo saugiau, patikimiau yra sudedami daiktai, tuo didesnė tikimybė, kad jie galutinį kelionės tašką pasieks tokios pat būklės, kokie ir iškeliavo. Juk kad ir kaip saugiai jie bebūtų vežami, netinkamai supakuotiems gali pakenkti net menka duobutė kelyje.

Tarptautinis perkraustymas su mūsų įmonės darbuotojais ir transportu tai– pasitikėjimas, garantijos, saugumas ir jokių rūpesčių!

© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt