Pilnų krovinių pervežimas į užsienį

pilnu kroviniu pervezimasGabiems verslininkams neretai norisi verslą plėsti užsienyje, tai daroma dėl daugelio priežasčių: ES paramos, siauros rinkos Lietuvos ribose, didesnio pelno, didesnio žinomumo ir kt. Verslui peržengus Lietuvos sienas UAB „Baltic Transa“ yra pasiruošusi jūsų krovinius pergabenti. Pilnų krovinių pervežimas yra stiprioji kompanijos pusė, todėl jūsų kroviniu bus pasirūpinta maksimaliai gerai.

Pilnų krovinių pervežimas – tai krovinio vežimas vienu sunkvežimiu, pagal vieno kliento užsakymą. Užsakymą galima pateikti užpildžius formą, pateiktą internetinėje svetainėje arba nuvykus į vieną iš įmonės padalinių didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje).

Visos kelionės metu vairuotojas skiria savo dėmesį tik jūsų krovinio pergabenimui. Profesionalūs vairuotojai greitai pasiekia kelionės galutinį tašką dėl šių priežasčių:

  • Naudojamas tik modernus ir techniškai tvarkingas transportas;
  • Logistikos centro darbuotojai nuolat informuoja apie padėtį keliuose;
  • Jei dėl kelio darbų vairuotojas turi keisti maršrutą, trumpiausią apvažiavimą jam suranda specialistai.

Nepaisant šių techninių privalumų, pilnų krovinių pervežimas taip pat yra sėkmingas dėl vairuotojų asmeninių savybių. Jie dirba tiek komandinį darbą, tiek savarankišką. Komandinio darbo kartais prireikia pakraunant ir iškraunat krovinį, jei tai daroma be technikos, o rankiniu būdų. Jei technika reikalinga, ji parūpinama. Savarankiškas darbas daugiausia vyksta vairuojant ir pateikiant reikalingus dokumentus muitinėje. Dokumentus paruošia daug patirties turintys UAB „Baltic Transa“ darbuotojai, todėl vairuotojas muitinėje problemų neturi. Deklaravęs įvežamą krovinį jis keliauja pas krovinio gavėją.

Krovinių vežėjai yra ištvermingi ir gali nuvažiuoti ilgą kelią nesustodami, o ilsisi tik saugomose aikštelėse. Saugumo garantu, kol vairuotojas ilsisi, yra vaizdo kameros. Pailsėjęs ir žvalus vairuotojas ir vėl gali keliauti ilgą kelią. Taip jūsų krovinys nugabenamas daugiausiai per 3 darbo dienas. Vairuotojų elgesys yra drausmingas, todėl jūsų krovinys visada patikimose rankose.

UAB „Baltic Transa“ neieško kompromisų, ji randa geriausius sprendimus, kad pilnų krovinių pervežimas būtų kuo kokybiškesnis, patikimesnis. Visi iškilę klausimai išsprendžiami greitai ir objektyviai. Todėl įmonės vardo žinomumas ne reklamos pasekmė, o ilgalaikių klientų skleidžiami teigiami atsiliepimai.

Ar krovinys būtų gabaritinis, ar negabaritinis, o gal net nestandartinis, vis tiek mūsų įmonė pervežtų jūsų krovinį nepažeisdami nei vieno sutartyje įrašyto įsipareigojimo.

Pilnų krovinių pervežimas / gabenimas galimas įvairios talpos transportu:

  • Sunkiasvoriais tentiniais sunkvežimiais 82 m3, 92 m3, 120 m3.
  • Mažesnių gabaritų transportu: 14 m3, 40 m3, 60 m3.
© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt