Pervežimo paslaugos kaina Lietuvoje

pervezimo-paslaugos

Pervežimo paslaugos Lietuvos ribose yra vadinamos vietiniais pervežimais, pergabenimais, perkraustymais. Kaip bepavadinsi, procesas vyksta taip pat. Iš pradžių suderinamos visos užsakymo detalės su užsakovu. Vėliau logistikos centro darbuotojai atlieka darbus, kurie atitinka jų kvalifikaciją ir pareigas darbovietėje. Galiausia sudaromas veiksmų planas ir po to jis vykdomas papunkčiui.

Vienas dažniausiai klientų užduodamų klausimų yra apie pervežimo paslaugos kaina. Kaina nėra stabili, nes jai nėra taikomas statiškas tarifas, kuris galiotų visiems paslaugos užsakovams. Pervežimo paslaugos kaina yra tiesiogiai susijusi su tuo, kokį kelią turės nuvažiuoti vairuotojas, kad pasiektų tą vietą, į kurią pristatys vežamą krovinį. Kitaip sakant, kainą nustato kuro sąnaudos. Toliau kainos dydį keičia tai, kiek pastangų ir kokios technikos reikės, kad krovinys būtų sėkmingai pakrautas ir iškrautas. Dalis krovinių žmogaus fizinės jėgos pastangomis yra nepakeliama, tad ir naudojama technika. Darbuotojai, dirbantys su krovinių pervežimu yra supažindinti su darbo sauga. Tai leidžia jiems teisingai pakelti tas dėžes, kurių svoris nėra per didelis. Su tuo susijęs paskutinė kainos sudedamoji dalis, tai – darbo jėgos įkainojimas. Sudėjus šiuos tris komponentus gaunama bendra paslaugos kaina.

Kai kaina tenkina įmonę, perkančią paslaugą, tuomet suderinamas tikslus krovinio pakrovimo ir iškrovimo laikas dienos ir valandų tikslumu. Taip punktualumas nepažeidžia krovinio pristatymo termino. Jis yra svarbus, ne ne tik logistikos centras įsipareigojęs, o ir paslaugos pirkėjas tam, kuriam krovinys yra skirtas. Logistikos centro privalumas yra tas, kad jo darbuotojai netuščiažodžiauja ir yra pasiekiami telefonu. Taip dirbama klientų labui. Norima, kad bendraujama būtų daug, nes tik taip galima suprasti, ko klientui iš tiesų reikia. O klientas gali įvertinti, kaip dirba logistikos specialistai, nes vienu skambučiu gali gauti informaciją apie tai, kur tuo metu yra krovinys, kiek kelio nukeliauti jam dar liko.

Informuojame, kad bet koks krovinys Lietuvos ribose yra pristatomas per mažiau nei 24 val. Net ir tolimiausias Lietuvos kampelis logistikos centrui nėra iššūkis, su kuriuo jis nesusidorotų. Pervežimo paslaugos planavimo rezultatas yra krovinio pervežimas mažiausiomis sąnaudomis. Minimalias išlaidas galinti pasiūlyti logistikos įmonė pranoksta įprastas kurjerių propaguojamas siuntų transportavimo sistemas. Logistikos specialistų darbas iškėlė įmonę į lyderiaujančių įmonių dešimtuką šioje srityje. Lietuvoje Baltic Transa yra daugiau nei gerai žinomas vardas, tai – patikimas verslo partneris.

© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt