Pervežimai iš Anglijos užsakovui patogiu metu

1549-hd-express-transportation-pictureNe visi išvykę laimės ieškoti Lietuvos gyventojai pasilieka Anglijoje gyventi visą likusį gyvenimą. Dalis tautiečių, pakankamai užsidirbę nori grįžti gyventi atgal į gimtą šalį. Dalis grįžta tos laimės svetur taip ir nepažinę. Tada ateina metas susirasti pigų skrydį į Lietuvą ir logistikos įmonę, kuri yra pasirengusi jūsų sukauptą turtą pervežti. Jei keldamiesi į Angliją pasikliovėte UAB „Baltic Transa“, tai galite ta pačia kompanija pasitikėti keliaudami atgaline kryptimi. Pervežimai iš Anglijos suteikia realias galimybes nepalikti savo daiktų užsienyje. Logistikos įmonės paslaugos yra patogi išeitis iš esamos padėties. Be to, užsakovui naudinga žinoti, kad kroviniai (vežami iš Anglijos) yra apdraudžiami vežėjo civilinės atsakomybės draudimu pagal CMR konvencijos sąlygas.

Krovinio gabenimui iš Anglijos ir į ją galioja tie patys principai ir draudimai, taisyklės. Primename, kad logistikos įmonei turite pateikti tikslius naudojamus asmeninius duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį bei adresą kartu su pašto kodu. Rekomenduojama pateikti ne tik siuntėjo, bet ir gavėjo tel. numerį. Jei siuntėjas ir gavėjas sutampa, galite palikti dar vieno šeimos nario ar atsakingo asmens kontaktinį numerį. Taip krovinys bus nugabentas tiksliai į tą vietą, į kurią reikia jo savininkui.

UAB „Baltic Transa“ visada pasiruošusi su jumis suderinti patogų gabenimo laiką, krovinio pakrovimą ir iškrovimą. Logistikos įmonė turi visas galimybes jūsų krovinį gabenti tiek kaip pilną, tiek kaip dalinį krovinį, priklausomai nuo jūsų krovinio dydžio ir noro sumažinti kelionės kaštus.

Primename pagrindinius krovinyje neleistinus objektus:

  • Narkotinės medžiagos;
  • Tabako gaminiai, cigaretės;
  • Jokios paskirties ginklai;
  • Sprogstamosios medžiagos,
  • Receptiniai vaistai;
  • Meno vertybės;
  • Gryni pinigai, dokumentai.

Informuojame, kad už rastus draudžiamus krovinio komponentus muitinė skirs baudą ne logistikos įmonei ar transporto priemonės vairuotojui, o pervežimai iš Anglijos paslaugos pirkėjui. Taip pat svarbu, kad už supakavimą yra atsakingas klientas, o vairuotojas tik už daiktų pristatymą reikiamu laiku bei adresu. Esant pageidavimui, krovinio pakrovimui ir iškrovimui bus suteikta įmonės darbuotojų pagalba.

Ne vienerius metus dirbanti logistikos įmonė UAB „Baltic Transa“ kiekvieno pervežimo metu gavo reikiamos patirties, todėl krovinio gabenimui dokumentus paruošia nepriekaištingai. Visa tai lemia tai, kad pervežimai iš Anglijos yra saugūs, greiti ir paklausūs. Net jei vežamų į Angliją krovinių skaičius didesnis nei vežamų iš Anglijos, abi paslaugos klientams yra reikalingos.

© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt