Pervežimai Anglija Lietuva Anglija

Mtruckaršrutas Lietuva – Anglija yra labai dažnas, ypač, jei kalba eina apie įvairių krovinių pervežimą. Pastaruoju metu Anglija ėmė labai glaudžiai bendradarbiauti su Lietuva. Emigrantai svečioje šalyje parodė tinkamą pavyzdį, todėl Anglijoje gyvenantys verslininkai ėmė daugiau galvoti apie importą ir eksportą su mūsų gimtine.

 

Mūsų įmonė užsiima įvairiais krovinių pervežimais:

  • Negabaritiniai kroviniai;
  • Žemės ūkio technika;
  • Standartiniai kroviniai;
  • Sunkiasvoriai kroviniai;
  • Daliniai arba pilni kroviniai.

 

Tai vienas plačiausių paslaugų spektrų visoje Lietuvoje, todėl neabejotinai galime pasiūlyti tik aukščiausios kokybės pervežimo paslaugas. Kadangi pagrindinis mūsų maršrutas yra Lietuva Anglija, mes niekada nesiblaškome ir nevėluojame krovinius pristatyti laiku. Pervežimai Anglija vyksta visoje šalyje, todėl, esant poreikiui, krovinį pristatysime iki pat Jums reikiamos vietos.

 

Standartinių, dalinių, arba pilnų krovinių pervežimas visada vyksta greičiausiai. Tačiau tam taip pat reikia geros reakcijos ir ilgos vairuotojų patirties, kurie sugebėtų greitai ir operatyviai spręsti iškilusias problemas.

Esant poreikiui, mes Jums padėsime su visais Jūsų daiktais persikrautyti iš Lietuvos į Angliją ir atvirkščiai. Prisiimame visą atsakomybę ir galime užtikrinti, kad Jūsų turtas pasieks naujuosius Jūsų namus greitai ir sklandžiai.

 

Pervežame ir traktorius ir kitą žemės ūkio techniką. Tai puiki paslauga kiekvienam ūkininkui, nes suteikia progą norimą prekę įsigyti nebūtinai Lietuvoje. Taip yra didinama rinkos aprėptis ir atsiveria naujos galimyės Lietuvos žemės ūkiui. Priklausomai nuo technikos dydžio ji gali būti vežama ir kaip standartinis krovinys ir kaip negabaritinis.

 

Na, o, jei norėsite pervežti sunkesnius, arba negabaritinius krovinius – reikės susipažinti su tam tikromis taisyklėmis. Negabaritinių krovinių pervežimas yra sudėtingas procesas, kuris turi atitikti visus įstatyminius aktus. Šio pervežmi negali vykdyti bet kuri pervežimo paslaugų bendrovė. Mes turime visus reikiamus leidimus, reikiamą pervežimo techniką, krovinio tvirtinimo medžiagas, bei visada tarpininkaujame muitinėje už Jus ir sutvarkome visus reikiamus ledimus ir kitus dokumentus.

Sudėtingų krovinių pervežimas vyksta ilgiausiai iš visų, kadangi reikia iš anksto kruopščiai susiplanuoti visą maršrutą. Kiekvienas krovinys gali labai skirtis savo dydžiu, svoriu, arba kitais matmenimis, todėl kartais būna taip, kad nuo kai kurių kelių reikia laikinai pašalinti, pavyzdžiui, kelio ženklus ir vengti kelionės tiltais, viadukais.

 

Esame visada pasirengę Jus konsultuoti, todėl galite bet kada kreiptis į bet kurį mūsų padalinį, o mes savo ruožtu suteiksime visą reikiamą informaciją.

© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt