Perkraustymas iš Norvegijos

Perkraustymas iš Norvegijos su visais ten užgyventais daiktais: baldais, motoroleriu, dviračiais ir kitokiais svarbiais konkrečiai šeimai daiktais mums yra visiškai lengvai įveikiama užduotis, jei Jums tai atrodo sudėtingas gyvenimo procesas. Kuo daugiau asmeninių daiktų planuojama vežtis, tuo daugiau jų šeimininkams iškyla problemų, visa tai atrodo sunkiai įveikiama. Žinoma, savarankiškai atliekamas toks kraustymasis pareikalaus tikrai nemažai nervų, stresinių situacijų, užims daug vertingo laiko ir galbūt netgi teks prarasti kai ką brangaus. Pavyzdžiui, iš kartos į kartą perduodamo, iš senelių paveldėto serviso puodelio šukės po tokios kelionės bus tikrai skaudus praradimas.

Įvertinant visas tokio esminio gyvenimo pokyčio detales, verta iš karto viską – savo turtą, rūpesčius, bereikalingus išgyvenimus – patikėti tiems, kam kraustymasis yra nuolatinis užduočių atlikimas. Perkraustymas iš Norvegijos su mumis yra spartus, saugus, patikimas paslaugų atlikimas, nes visas turtas kelionės metu yra apdraustas.

Labai svarbus aspektas kraustantis iš šios tolimos šalies – sudėtingos kai kuriose Norvegijos vietose vairavimo sąlygos.  Kokią transporto priemonę bevairuojant, tai reikalauja ypatingo įgudimo, patirties važinėjant vingiuotais kalnų keliais, o juk kraustymosi metu yra vežama itin svarbi tam tikro žmogaus gyvenimo dalis. Rizikuoti šiuo atveju tikrai neverta – patikėjus daugiametę tokio vairavimo patirtį turintiems vairuotojams savo turtą galima tikėtis, jog jis kuo saugiausiai pasieks savo kelionės finišą.

Dar vienas niuansas, kai reikia persivežti iš Norvegijos nemažai įvairaus turto į kitą šalį –  muitinė ir jos procedūrų, tam tiktų Norvegijos bei kitų pravažiuojamų šalių įstatymų žinojimas. Mūsų įmonės ilgametė logistikos srities patirtis garantuoja sklandų šių dalykų bei reikiamų dokumentų sutvarkymą.

Mūsų įmonės vykdomas perkraustymas iš Norvegijos tai:

  • viso reikiamo pervežti turto pakavimas,
  • jo pakrovimas į transporto priemonę (vežame sunkiasvoriais tentiniais sunkvežimiais 82m3, 92m3, 120 m3 arba mažesnių gabaritų transportu: 14m3, 40m3, 60m3);
  • nugabenimas iki reikiamos vietos,
  • pervežtų daiktų iškrovimas.

Perkraustymas iš Norvegijos be rūpesčių – su patikimais mūsų įmonės darbuotojais, transportu ir visapusišku šio nelengvo proceso planavimu!

© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt