Perkraustymas iš Anglijos

Jei susiruošėte savo gyvenimo keliu toliau žingsniuoti nebe kitos šalies, o gimtosios Lietuvos apylinkėmis, teks nemažai patirti, kol iš Anglijos pargabensite viską, kas yra brangu, miela ir svarbu. Tačiau ne visuomet perkraustymas iš Anglijos yra sudėtingas, tereikia iš anksto pasirinkti patikimus tokių paslaugų vykdytojus.

Savarankiškas kraustymasis visuomet yra itin sudėtingas, rizikingas, o jei kelionė siekia net kelis tūkstančius kilometrų – dar ir varginantis. Ar ryšitės tokiam išbandymui, kai yra alternatyva – profesionalių darbuotojų vykdomas perkraustymas iš Anglijos? Kuo daugiau daiktų ketinate vežtis, tuo daugiau rūpesčių kelia kraustymosi laikotarpis. Visus juos reikia supakuoti ir ne bet kaip, o kuo saugiau, kad nė kiek neapgadinti pasiektų galutinį kelionės tašką. Tam reikia ir laiko, kad neskubant viską sudėti, ir patikimų pakavimo priemonių, ir šiek tiek žinių. Nes priešingu atveju yra nemenka rizika kažkurio emociškai ar finansiškai brangaus daikto netekti. Nė kiek nemažiau pastangų reikalaus viso šio asmeninio turto pakrovimas Anglijoje bei iškrovimas Lietuvoje.  Tačiau daugiausia nerimo kelia ilgas jo kelias iš tolimos šalies, kurios metu galimos įvairiausios kliūtys.

Dėl noro išsaugoti tai, kas brangu, dėl bereikalingų išgyvenimų ir noro kuo ramiau pradėti naują gyvenimo laikotarpį, verta pasitikėti ilgamete mūsų darbuotojų patirtimi, profesionalumu, gebėjimu bet kokias užduotis įvykdyti sklandžiai ir laiku. Nes perkraustymas iš Anglijos į Lietuvą su mumis tai:

  • Visų vežamų krovinių draudimas;
  • Platus transporto priemonių pasirinkimas (vežame sunkiasvoriais tentiniais sunkvežimiais 82m3, 92m3, 120 m3 arba mažesnių gabaritų transportu: 14m3, 40m3, 60m3);
  • Įvairių maršrutų, vengiant sudėtingų kelionės sąlygų, sudarymo patirtis;
  • Saugaus daiktų pakavimo paslaugos;
  • Pervežamo turto pakrovimas Anglijoje ir iškrovimas Lietuvoje;
  • Nestandartinių, specialių projektų vykdymas;
  • Reikiamų dokumentų bei formalumų tvarkymas;
  • Spartus paslaugų atlikimas, kad Klientas kuo greičiau vėl pajustų namų aplinką tarp asmeninių daiktų.

Taupykite savo laiką, jėgas ir pinigus, branginkite sveikatą ir ruoškitės naujam gyvenimo etapui, išvengdami varginančių kraustymosi rūpesčių!

© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt