Negabaritinių krovinių pervežimas užsienyje

internationella_transporter_320_200-2-2Sunkiasvorių, negabaritinių krovinių pervežimas užsienyje mažai kuo skiriasi nuo pervežimo Lietuvos ribose. Skirtumas tik tas, kad vairuotojui užsienyje reikia naudoti bent vieną tarptautinę kalbą arba dar geriau – vietinę tos šalies kalbą. Dar ne vienodi reikalavimai gali būti dokumentacijai, nes šalys yra sudariusios skirtingus nuostatus dėl to, ką leidžia arba neleidžia įvežti į šalį. Dėl to logistikos įmonės darbuotojai turi gerai išmanyti importui ir eksportui iškeltus reikalavimus. Vairuotojas turi galėti pateikti visus reikalingus leidimus, pažymas ir t. t., kurių pasienio darbuotojas paprašys muitinėje. UAB „Baltic Transa“ visada susisiekia su atitinkamomis institucijomis ir taip iš anksto sužino naujausius reikalavimus negabaritinių krovinių pervežimui. Taip išvengiama nemalonių staigmenų.

Pagal visus saugumo reikalavimus sunkvežimiai yra ženklinami skiriamaisiais ženklais, kad visi eismo dalyviai suprastų, kodėl sunkvežimis privalo važiuoti mažu greičiu. Nepaisant mažo greičio UAB „Baltic Transa“ įsipareigoja krovinius pristatyti per 3 darbo dienas į bet kurią Europos valstybę. Šis įsipareigojimas įtraukiamas į sutartį, kurią pasirašo užsakovas ir krovinį gabenanti įmonė.

Kroviniai, kuriems reikia specialių transportavimo sąlygų taip pat laikomi negabaritiniais kroviniais. Taip pat svarbu, kad negabaritinių krovinių pervežimas užsienyje yra dvejopas:

  • Vežamas platformomis;
  • Vežamas pailgintomis / pažemintomis puspriekabėmis.

Negabaritinių krovinių pervežimas užsienyje sausumos keliais yra įprastas. Negabaritiniai kroviniai užsienį gali pasiekti sunkvežimiais, puspriekabėmis ir geležinkeliais. Jei užsienio valstybę pasiekti sausuma užima per ilgą laiko tarpą, siūloma alternatyva – vandens  (jūrų ir upių) transportas. Taip sutaupomas brangus kliento laikas. Maršrutas ir transporto parinkimas yra esminis dalykas, nuo kurio priklauso gabenamo krovinio saugumas ir pristatymo laikas. Jums bus suteiktas krovinių pervežimų, gabenimų bei susijusių logistikos procesų optimizavimas, vykdymas ir kontrolė. Maršrutai, kurie iki šiol buvo parinkti neekonomiškai bus pakeisti į trumpesnius, kad krovinio kelionė būtų spartesnė. UAB „Baltic Transa“ yra pasiryžusi prisiimti visapusišką atsakomybę už jūsų krovinį. Platus transporto rūšies ir krovinio tvirtinimo būdo pasirinkimas – tai aukščiausios kokybės krovinio gabenimas.

Šalys, tarp kurių gabename krovinius: Lietuva, Latvija, Estija, Švedija, Norvegija, Danija, Anglija, Airija, Italija, Ispanija, Belgija, Olandija, Vokietija, Rusija, Baltarusija.

Specialios kvalifikacijos vairuotojai dėl jūsų aplankys bet kurią Europos šalį. Jūs visada turėsite galimybę žinoti krovinio buvimo vietą, nes apie tai jus informuos UAB „Baltic Transa“ logistikos srities profesionalai.

© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt