Krovinių transportavimas per muitinę

kroviniu transportavimasLogistikos paslaugas siūlanti UAB „Baltic Transa“ krovinius gabena per sieną tik legaliai ir tik kokybiškai. Patirties jau sukaupta tiek, kad įmonėje samdomi profesionalūs vežėjai, kurie kroviniui nekelia rizikos. Vairuoja drausmingai, nevėluoja bei saugo tai, ką veža.

Žemėlapiuose nurodytos valstybių ribas vairuotojai kerta kiekvieno tarptautinio reiso metu. Net tada, kai krovinių transportavimas vyksta į Europos Sąjungos nares, reikia sutvarkyti daug formulumų. Krovinių transportavimas – tai daugiau nei sunkvežimio vairavimas iš vienos vietos į kitą. Todėl šią pareigą, pergabenti krovinį į užsienį, užsakovas perduoda samdomai įmonei.

Dokumentacija yra privaloma logistikos srityje, kad viskas būtų skaidru. Niekur nuo to pasislėpti neišeis, nes krovinys turi būti gabenamas oficialiai, pagal įstatymų numatytą tvarką. Krovinių transportavimas į užsienio šalis reiškia tai, kad laukia susidūrimas su muitine. UAB „Baltic Transa“ yra patyręs krovinių pervežėjas, kuris sutvarkys visus formalumus.

Pasiekus pasienį, muitinėje patikrą gaunantis sunkvežimis yra atidžiai apžiūrimas. Tikrinamas ne tik krovinys, bet ir jo dokumentai. Kai viskas iš anksto padaryta tinkamai, sunkvežimis muitinėje neužsibūna. Jei krovinį vešite patys nuosavu transportu, tikimybė, kad krovinys bus sustabdytas ilgesniam laikotarpiui dėl netvarkingų dokumentų, išauga.

Muitinė yra itin griežta ir ne visiems, gabenantiems krovinius, išduoda leidimą keliauti toliau. Jei Jūsų įmonės darbuotojai nežino kaip tinkamai paruošti krovinio dokumentus, galite tuos darbus patikėti UAB „Baltic Transa“. Įmonės darbuotojai nepriekaištingai paruoš krovinio dokumentus deklaravimo procedūrai muitinėje. UAB „Baltic Transa“ ne vienerius metus tarpininkauja tarp kliento ir krovinio gavėjo, kai krovinys turi praeiti pro muitinę. Tai tik formalumas, bet jis itin svarbus.

Krovinių transportavimas yra ta paslauga, kuri neturi šablono. Kiekvienas vežimas yra unikalus, bet logistikos specialistai parenka vežėjams pačius geriausius kelius. Geriausi keliai tie, kurie pritaikyti sunkiasvorėms transporto priemonėms, nes būtent tokiomis kroviniai transportuojami. Taip pat gerai pritaikyti keliai yra tie, kuriuose nėra didelių transporto kamščių. Tokiu būdu krovinys gavėją pasiekia numatytu laiku bet kurioje Europos šalyje vos per 3 d. d., o kaimyninėse Baltijos šalyse – per parą. Krovinių transportavimas per trumpą laiką yra didelis privalumas. Svarbu pabrėžti, kad dėl trumpo pristatymo laiko krovinio gabenimo sąlygos nenukenčia. Kroviniai vežami stipriai pritvirtinti sunkvežimio viduje ir neturi galimybės apsidaužyti ar apsiversti. Krovinio saugumas yra ne mažesnis prioritetas už pristatymo trukmę!

© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt