Krovinių pervežimas ir jo ypatumai

kroviniu pervezimasKrovinių pervežimas dideliais kiekiais mūsų įmonei yra įprastas užsakymas. Įmonė specializuojasi į vietinius ir tarptautinius pervežimus bei nuima visą su pervežimu susijusią dokumentacijos naštą nuo kliento pečių. Konkrečiai darbuotojai sutvarko importo, eksporto ir tranzito dokumentaciją.

Klientui nurodžius krovinio gavėją, UAB „Baltic Transa“ darbuotojai asmeniškai su juo susisiekia ir suderina patogų krovinio iškrovimo laiką. Krovinių pervežimas ir gerai koordinuojamas ir įmonės darbuotojai neturi ko nutylėti. Dėl šios priežasties klientas savo pageidavimu gali bet kada sužinoti, kur yra jo krovinys. Galima susitarti, kad užsakovas būtų informuotas, kai krovinys jau bus iškrautas pas gavėją. Vadinasi, klientui niekada nereikės spėlioti, ar krovinių pervežimas punktualus, nes visada bus informuojamas pagal poreikį.

Krovinių pervežimas šilumą arba šaltį izoliuojančiu transportu yra vienas iš įmonės siūlomų paslaugų aspektų. Jei vežami produktai, kuriems reikia palaikyti žemą temperatūra, kaip žiemos metu, tarkime vežant maisto produktus, įmonė gali tai suteikti. Jei vežami produktai, kuriems reikalinga optimali šiluma, pavyzdžiui gabenant augalus, tai taip pat išsprendžiama. UAB „Baltic Transa“ gali jūsų kroviniui suteikti tokį mikroklimatą, kokio reikia jūsų kroviniui.

Tiek tarptautiniai, tiek vietiniai pervežimai įvykdomi per trumpą laiką, nes darbuotojai yra suinteresuoti nenuvilti savo kliento. Dedamos visos paslaugos, kad krovinių pervežimas būtų operatyvus, o kliento pageidavimai išpildyti.

Krovinių pervežimas daromas su naujais ir moderniais sunkvežimiais, kurie yra skirtingų gabaritų (Sunkiasvoriais tentiniais sunkvežimiais 82 m3, 92 m3, 120 m3. Mažesnių gabaritų transportu: 14 m3, 40 m3, 60 m3). Be to, klientams aktualu, kad mūsų sunkvežimiai pritaikyti krovinius pakrauti / iškrauti tiek per sunkvežimio šoną, tiek iš sunkvežimio galo. Todėl bet kokio dydžio krovinys bus pervežtas net jei kiti transporto paslaugų tiekėjo to daryti nepanoro arba jus nuvylė per ankstesnį užsakymo vykdymą. Patikimumas – tai antras UAB „Baltic Transa“ vardas.

Standartinių krovinių pervežimas kiek paprastesnis už nestandartinių, bet vis tiek vairuotojas turi išmanyti tam tikrus niuansus. Pavyzdžiui, turi bent minimaliai mokėti susikalbėti ta kalba, per kurią veža krovinį. Be to, vairuotojas turi išmanyti tos šalies kultūrą, kad bendraujant su krovinio gavėju nebūtų nesusipratimų. Jei ko nors nepavyksta pasakyti tos vietos kalba, be vargo susikalbama viena iš tarptautinių kalbų: anglų arba rusų kalba. Krovinių pervežimas – tai darbas, turintis savo specifiką ir darbuotojai jos paiso.

© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt