Krovinių gabenimas ir įmonės požiūris į darbą

kroviniu gabenimasUAB „Baltic Transa“ stiprybė yra kolektyvo darnoje ir nuolatiniame tobulėjime. Įmonėje gerai jaučiasi tiek ilgametis darbuotojas, kurį drąsiai ir pagrįstai vadiname specialistu, tiek naujokas, kuriame specialistai mato daug potencialo ir padeda jam augti. Krovinių gabenimas yra ta darbo sritis, kur nuo bendradarbiavimo priklauso krovinio gabenimo kokybė. Tikslus, aiškus minčių reiškimas turi būti ne tik tarp darbuotojo ir užsakovo, bet ir tarp pačių darbuotojų. Vieni kitus suprasdami iš pirmo karto pasiekiame trokštamus rezultatus. Tai yra vidinės UAB „Baltic Transa“ nuostatos, kurių laikomasi.

Įmonei svarbus ne vien krovinių gabenimas, bet ir tai, kaip vairuotojas bendrauja su krovinio gavėju. Todėl vairuotojui suteikiamos bent minimalios kitos valstybės kultūrinės nuostatos, supažindinama su vietos etiketu. Vairuotojas turi suprasti, kas kitoje valstybėje yra priimtina, o kas netoleruojama. Į tai įeina skirtingas punktualumo suvokimas, net pasisveikinimo pobūdis ir pan. Įmonė siekia, kad užsakymo priėmėjęs būtų patenkintas ir užsakovui būtų dėkingas už greitą krovinio pristatymą ir tai kaip jis buvo pristatytas. UAB „Baltic Transa“ viską detaliai apgalvoja, nes dirba turėdama daug patirties, veržlumo ir pozityvumo.

Biurokratijos pasaulyje viskas keičiasi. Dokumentacijos nemažėja, atsiranda naujų subtilybių… Priimamos įvairios pataisos ir t. t. Todėl kelionei privalomus dokumentus paruošti yra atsakingas darbas, kuriam reikia išmanyti teisinę bazę. UAB „Baltic Transa“ užtikrina nepriekaištingai sudarytus tranzito, importo bei eksporto dokumentus. Tai yra garantija, kad krovinys praeis patikrą muitinėje be jokio vargo.

Transportavimo kryptys yra į visas Europos šalis, į kurias užsakovas nori nugabenti savo krovinį. Nestandartinių, negabaritinių krovinių vežimas įmonės darbuotojų kasdienybė. Didelių išmatavimų krovinių gabenimas prasideda tik tada, kai krovinys yra pakraunamas ant specialios platformos, ant kurio galėtų būti stabiliai pritvirtintas. suprantame, kokia yra krovinių vertė, todėl ypatingai saugome jūsų turtą nuo fizinių pažeidimų bei krovinį apdraudžiame. Be to, vairuotojai ir logistikos profesionalai gerai žino, ko reikia, kad krovinių gabenimas būtų kuo mažesne kaina, mažesnėmis sąnaudomis, kaštais. Taip klientas gauna visa, ko reikia lūkesčiams patenkinti.

Sunkiasvorių (negabaritinių, nestandartinių, pilnų ir dalinių) krovinių gabenime UAB „Baltic Transa“ yra lyderis ir šią poziciją išsikovojo atsakingu bei kruopščiu darbu. Įmonė nepabūgo konkurencijos, nes viskas yra įmanoma, kai turimas aiškus, konkretus tikslas ir priemonės tam tikslui pasiekti.

© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt