Asmeninio turto pervežimai į Angliją

1549-hd-express-transportation-pictureIš Lietuvos emigruojančius žmones labai traukia Anglija, kuri jau priglaudė ne vieną mūsų tautietį. Dažniausiai pasirenkamas keliavimo būdas į tą šalį – lėktuvo bilieto pirkimas ir skrydis. Skrydžio metu viso bagažo su savimi nepasiimsite, o baldų tuo labiau nepergabensite. Kur kas geresnė ir protingesnė alternatyva baldus gabenti be lėktuvo. Kreipęsi į logistikos įmonę UAB „Baltic Transa“ gausite aukštos kokybės jūsų daiktų pergabenimą. Nusipirkę šią vienkartinę paslaugą vienu transportu iš karto pergabensite visą savo namuose buvusį turtą. Įmonės naudojamos modernios transporto priemonės yra itin talpios, todėl visi jūsų daiktai galės keliauti kartu be galimybės pasimesti.

Paruošiant daiktus pervežimui yra tam tikrų reikalavimų, kuriuos nurodo Anglijos muitinė. Turite žinoti, kad į jūsų krovinio turinį negali įeiti šie objektai:

  • Narkotinės medžiagos;
  • Tabako gaminiai, cigaretės;
  • Jokios paskirties ginklai;
  • Sprogstamosios medžiagos,
  • Receptiniai vaistai;
  • Meno vertybės;
  • Gryni pinigai, dokumentai.

Kaip matote, draudžiamų įvežti daiktų sąrašas praktiškai toks pat, koks galioja lėktuvu gabenamiems daiktams. Todėl vienodomis taisyklėmis gali vadovautis kraudami nedidelį bagažą skrydžiui ir krovinį, skirta gabenti logistikos įmonės siūlomu transportu. Taip išvengsite sumaišties, o pakavimasis atrodys paprastesnis. UAB „Baltic Transa“ turi didelę daiktų gabenimo patirtį, todėl turėdami klausimų dėl pakavimo galite kreiptis į įmonės vadybininkus ir šie jus pakonsultuos visais rūpimais aspektais.

  • Draugiškas įspėjimas: už krovinyje rastus draudžiamus daiktus muitinė baudą skirs ne įmonei ir ne vairuotojui, o krovinio savininkui.

Pasitikėti UAB „Baltic Transa“ paprasta, nes įmonės darbuotojai visada geranoriškai nusiteikę pateikia patogiausius pasiūlymus tiek transporto atžvilgiu, tiek kainos. Norėdami, kad jūsų krovinys 100 % grįžtų pas jus, nepamirškite ant krovinio pakuočių pateikti tikslius savo kontaktinius duomenis: vardą, pavardę, bent porą tel. numerių, adresą Lietuvoje ir Didžiojoje Britanijoje. Patiksliname, kad adresas turi būti užrašytas pilnai, t. y., su pašto kodu. Taip jūsų asmeninis turtas pasieks jus greitai ir bus perduotas nesugadintas iš atsakingų vairuotojų tiesiai jums. UAB „Baltic Transa“ krovinius pristato nuo durų iki durų. Klientui visada priimtina tai, kad nereikės galvoti kaip atsiimti daiktus iš kokio nors sandėlio ar pan. Nusprendę persikraustyti į Angliją ir gyventi ten netoliese savo jau išvykusių giminaičių neturėsite jokių rūpesčių. Visus krovinio gabenimo keblumus perims ir išspręs logistikos įmonės specialistai.

© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt